Strona główna/Usługi/Kampanie marketingowe

Kampanie marketingowe

Facebook, Google, Tiktok, Twitter

Pozyskuj więcej jakościowych leadów lub/i zwiększ sprzedaż poprzez angażujące kampanie reklamowe. Pomogę Twojej firmie m.in. ułożyć plan marketingowy i zbudować generujące sprzedaż lejki marketingowo-sprzedażowe. Tego rodzaju rozwiązania pozwalają moim klientom osiągać cele biznesowe.

Lejki sprzedażowe

Kampanie sprzedażowe

Pozyskiwanie leadów

Facebook Ads

YouTube Ads

Google Ads

Konsultacje reklamowe

LinkedIn Ads

Twitter Ads

Plany marketingowe

Kampanie z mikrobudżetem

Efekty mojej pracy w liczbach

22,6 mln zł

przychodu z kampanii dla klientów ecommerce

+4 mln zł

wydanego budżetu w systemach reklamowych

+125

zrealizowanych projektów

+14 700

pozyskanych leadów z różnych branż

Jeżeli w Twojej firmie…
To wspólnie możemy to zmienić.
Umów bezpłatną konsultację

Pozyskiwanie leadów

Kampanie marketingowe to nie tylko działania wizerunkowe, ale także sprzedażowe. Im lepiej dopasowany przekaz do użytkownika, tym większa szansa na pozyskanie klientów.

Kampanie dla sklepów
e-commerce

Czy Twoje wysiłki marketingowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a liczba porzuconych koszyków na Twoim sklepie e-commerce jest zbyt wysoka? Rozwiązaniem jest inwestycja w sprawdzone metody, które nie tylko brzmią dobrze w teorii, ale również przynoszą konkretne, mierzalne wyniki w postaci wzrostu sprzedaży online.

Skuteczne lejki sprzedażowe

Najlepsza kampania może okazać się nieskuteczna, jeśli lejek marketingowo-sprzedażowy nie jest zoptymalizowany pod grupę docelową. Dlatego ważne, aby zbudować je w sposób przemyślany.

Konsultacje marketingowe i reklamowe

Masz ustalone cele sprzedażowe i szukasz sposobów na ich realizację? Podpowiem, jak przygotować działania marketingowe i reklamowe, aby poprawić wyniki handlowe. Moi klienci doceniają merytoryczne wsparcie, które pomaga im zwiększyć sprzedaż.

3 fundamenty skutecznej kampanii marketingowej

Wyróżniki

Jednym z kluczowych elementów każdej kampanii marketingowej jest pomysł. Wokół niego toczą się wszystkie działania, które mają pomóc w realizacji celów firmy. Jednak zanim wykluje się sama idea, potrzebna jest burza mózgów. Być może po niej inaczej spojrzysz na swój produkt lub usługę. Dla mnie to informacja, jakie wartości dla odbiorców zapewnia Twoja marka, a to dobry punkt wyjścia.

Persona zakupowa (buyer persona)

Podczas warsztatów wspólnie opracowujemy buyer personę, czyli profil klienta zakupowego Twojej firmy. Pozwala to zaplanować kontekst, w jakim przedstawimy konkretną usługę lub produkt. Dostosujemy język korzyści do grupy docelowej. Dzięki temu wszystkie treści (video, grafika, tekst) są spójne i pokazują, jak produkt lub usługa rozwiążą problem Twoich klientów.

Realizacja projektu

Po zaplanowaniu, omówieniu i poprawkach przychodzi czas na dopracowanie i uruchomienie kampanii marketingowej. Na tym etapie dostarczane są gotowe kreacje graficzne, nagrania i treści, które docelowo dotrą do klientów.

Jak generować leady
z kampanii na Facebooku przy ograniczonym budżecie?
Jakie kampanie marketingowe mogę zrealizować dla Twojej firmy?

Reklama na Facebooku i Instagramie – wykorzystuję Meta Ads, aby trafić do klientów B2C lub decydentów w B2B.

Reklamy na Tiktoku i Twitterze – tworzę angażujące kampanie marketingowe skierowane do osób indywidualnych lub decydentów w firmach, których może zainteresować Twój produkt lub usługa.

Płatne kampanie marketingowe w wyszukiwarce Google – tworzę kampanie, które docierają do grupy potencjalnych klientów, co pozwala na pozyskanie leadów i zwiększenie sprzedaży.

Wspólnie stwórzmy kampanie marketingowe

Potrzebujesz wsparcia w stworzeniu kampanii marketingowej dla swojej firmy? Zależy Ci na pozyskaniu jakościowych leadów i zwiększeniu sprzedaży?

Podczas bezpłatnych konsultacji porozmawiamy o dotychczasowych działaniach reklamowo-sprzedażowych Twojej firmy. Na bazie tych informacji przedstawię wstępną koncepcję działań marketingowych dla Twojego przedsiębiorstwa. Decydując się na współpracę, pomogę Ci wprowadzić w życie zaproponowany plan

Umów bezpłatne konsultacje
Umów bezpłatne konsultacje

Jak powstaje
kampania reklamowa?

Analizuję grupę docelową

Ustalam, z jakimi problemami zmagają się Twoi klienci i jakich rozwiązań najczęściej poszukują w internecie. Na bazie tych danych przygotowuję kampanię marketingową i wybieram kanały, którymi dotrę z przekazem do odbiorców, a to przybliża Twoją firmę do realizacji planów handlowych.

Weryfikacja, ocena i korekta działań marketingowych

Prowadzę stały monitoring kampanii marketingowych i optymalizuję działania, aby uzyskać pożądane wyniki. Jesteś cały czas na bieżąco, ponieważ masz wgląd w rezultaty, a dzięki temu w dowolnym momencie wiesz, co dzieje się z konkretną kampanią.

Działania remarketingowe

Użytkownicy w sieci zostawiają cyfrowe ślady, a to cenne informacje. Na ich podstawie personalizuję przekaz i wzmacniam przekaz w działaniach remarketingowych. W ten sposób zwiększam szanse na pozyskanie większej ilości jakościowych leadów i dokonanych zakupów. Pozwala to Twojej firmie osiągać pożądane cele handlowe.

Kampanie marketingowe:
Co zyskasz na współpracy?

Przemyślane i zaplanowane działania marketingowe

Opracowuję buyer personę, do której dopasowuję język komunikacji, co pozwala dotrzeć do konkretnej grupy docelowej.

Znasz swoją grupę docelową

Znasz problemy i wyzwania, przed jakimi stoją Twoi potencjalni klienci, i wiesz, jak je rozwiązać.

Wiesz, na jakie działania przeznaczyć budżet marketingowy

Inwestujesz tylko w te kampanie, które są finansowo uzasadnione.

Działania marketingowe są dostosowane do specyfiki Twojej grupy docelowej

Przygotowuje rozwiązania na podstawie zdobytej wiedzy i doświadczenia w innych projektach, a to pomaga w pozyskiwaniu klientów dla Twojej firmy.

Zwiększysz rozpoznawalność marki

Zoptymalizowany content pozwala dotrzeć do grupy docelowej, a jednocześnie wpływa na pozycjonowanie Twojej marki w wynikach wyszukiwania w Google.

Umów bezpłatną konsultację

Jak zacząć współpracę?
01
Wstępna, bezpłatna konsultacja

Podczas rozmowy przeanalizuję potencjalne obszary współpracy i Twoje oczekiwania.

02
Analiza
techniczna

Weryfikuję dotychczasowe działania firmy, gromadzę dane i wyciągam wnioski, aby określić obszary wymagające optymalizacji.

03
Przygotowanie planu działania

Zgromadzone dane wykorzystuję do stworzenia koncepcji działań marketingowych i sprzedażowych dla Twoich klientów. Poznasz także proponowane warunki współpracy.

04
Decyzja
o współpracy

Na tym etapie wiesz, jakie możliwości masz do wyboru i co trzeba zrobić, aby osiągnąć założone cele. Jeżeli zależy Ci na lepszych wynikach, to dobry moment na rozpoczęcie działań.

Poznaj moje wyniki

 • Ilość leadów

  810

  Koszt leada

  31,86 zł

  Poznaj szczegóły
 • Ilość leadów

  113

  Koszt leada

  48,51 zł

  Poznaj szczegóły
 • Ilość leadów

  321

  Budżet reklamowy

  5021 zł

  Poznaj szczegóły
Darmowe Szkolenie

Jak skutecznie targetować reklamy na Facebooku
i Instagramie?

Odbierz dostęp
do SZKOLENIA za 0 zł
Sprawdź również
  • 16 min.
  Obejrzyj
  • 5 min.
  Obejrzyj
  • 4 min.
  Obejrzyj
  • 8 min.
  Czytaj więcej
  • 12 min.
  Czytaj więcej
  • 6 min.
  Czytaj więcej

Jak mogę Ci pomóc?

Szukasz profesjonalnego wsparcia w działaniach marketingowych dla swojej firmy?

Tworzę kampanie reklamowe, przygotowuję plany działań marketingowych oraz prowadzę dedykowane warsztaty dla firm. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z digital marketingu, którą od 10 lat aktualizuję i poszerzam. Wiele wniosków wyciągnąłem także z wydania ponad 3 mln zł wydanych w systemach reklamowych.

Poznajmy się

Dowiedz się więcej
o innych usługach

Doradztwo w marketingu
i pozyskiwaniu klientów

Dowiedz się

Audyty i plany
marketingowe

Dowiedz się

Warsztaty
marketingowe online

Dowiedz się
Wykorzystaj kampanie marketingowe do rozwoju biznesu

Umów się na bezpłatne konsultacje i poznaj korzyści ze współpracy dla swojej firmy. Wykorzystaj potencjał kampanii marketingowych do pozyskania wartościowych leadów i zwiększenia konwersji. Pomogę Ci w osiągnięciu celów sprzedażowych.

Umów bezpłatne konsultacje
Najczęściej zadawane
pytania
Koszt pełnej obsługi kampanii marketingowych rozpoczyna się od 3 000 zł. Obejmuje ona nie tylko stworzenie kampanii, ale także przygotowanie wytycznych do materiałów reklamowych (grafik i video), opracowanie tekstów reklamowych, przygotowanie wytycznych do stron lądowania oraz koordynację prac pozostałych osób w zespole. Zapraszam Cię na bezpłatną konsultację, podczas której poznam potrzeby Twojej firmy i sprawdzimy, jak mogę Ci pomóc.
Jeśli podczas naszego spotkania okaże się, że nie jestem w stanie pomóc Twojej firmie, to natychmiast Cię o tym poinformuję. Zależy mi na szacunku dla Twojego i mojego czasu, dlatego zawsze staram się być jak najbardziej efektywny i skuteczny w dostarczaniu wsparcia dla moich klientów.
Działania marketingowe dostosowuję pod kątem najszybszego zwrotu z inwestycji (ROI). Czas potrzebny na efekty zależy od branży, w której działasz i dostępnych środków na działania marketingowe.

Nasza współpraca trwa co najmniej 4 miesiące, podczas których:

 • W pierwszym miesiącu poświęcam czas na zrozumienie i poznanie Twojego biznesu, a także przygotowanie planu działania i opracowanie lejków marketingowo-sprzedażowych.
 • W kolejnych trzech miesiącach skupiamy się na realizacji założonych działań.

Taki rozkład pozwala na efektywne zaplanowanie i przeprowadzenie działań marketingowych, które pomogą w rozwoju Twojego biznesu.

Właścicielem konta reklamowego jesteś Ty, a ja wyłącznie na nim pracuję. Oznacza to, że po zakończeniu naszej współpracy będziesz mieć dostęp do wszystkich danych. W przypadku, gdy agencja, z którą współpracujesz, jest właścicielem konta, istnieje ryzyko, że po zakończeniu współpracy stracisz dostęp do swoich danych. U mnie nie ma takiego ryzyka, ponieważ konto należy do Ciebie.