Strona główna/Usługi/Video do reklam w social mediach

Filmy reklamowe w social mediach

Reklama video jest o 79% skuteczniejsza w porównaniu z innymi działaniami marketingowymi. Angażuje widza i zapada w pamięć, a to okazja, aby utrwalić produkt, usługę lub markę w pamięci potencjalnych klientów. Jeżeli chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do wybranej grupy klientów, to video pomoże Ci osiągnąć ten cel.

Video reklamowe

Kreacje graficzne

Animacje

Kampanie sprzedażowe

Pozyskiwanie leadów

Facebook Ads

YouTube Ads

Google Ads

Konsultacje reklamowe

Tiktok Ads

Twitter Ads

Plany marketingowe

Moja praca w liczbach:

+180

stworzonych video reklamowych

+4 lata

w performance marketingu

4 mln zł

wydanego budżetu w systemach reklamowych

22,6 mln zł

przychodu z kampanii dla klientów ecommerce

Jeżeli w Twojej firmie
To wspólnie możemy to zmienić.
Umów bezpłatną konsultację

Produkcja wideo

W ostatnich latach filmy reklamowe są bardzo popularnym narzędziem marketingowym. Jest to dobry sposób na zaangażowanie odbiorców i zwiększenie zasięgu. Tego rodzaju treści umożliwiają budowanie silnego w związku z marką. Produkcja wideo w social mediach może pomóc w poprawie wizerunku i zwiększeniu świadomości Twojej marki.

Montaż wideo

Zajmuje się montażem wideo w mediach społecznościowych. Jest to proces tworzenia i edycji materiału w celu dostosowania go do wymagań i oczekiwań danego kanału social media. Proces pozwala na tworzenie materiałów, które są bardziej atrakcyjne dla widzów. Moje zadania obejmują wszystkie etapy tworzenia wideo, od wybrania odpowiednich treści, przez ich edycję, aż do ostatecznego formatowania i publikacji.

Tworzenie animacji

Masz ustalone cele sprzedażowe i szukasz sposobów na ich realizację? Podpowiem, jak przygotować działania marketingowe i reklamowe, aby poprawić wyniki handlowe. Moi klienci doceniają merytoryczne wsparcie, które pomaga im zwiększyć sprzedaż.

3 fundamenty reklamy wideo

Zaangażowanie

Oznacza tworzenie treści, które wciągną odbiorców w historię i zachęcą ich do działania. Dzięki temu potencjalny klient zainteresuje się Twoją firmą lub od razu przejdzie do zakupu produktu, lub usługi, której szuka. Zaangażowanie pozwala utrzymywać uwagę klientów na Twojej firmie, a to dobra okazja do zaciśnięcia relacji. Dzięki temu masz szansę stać się tzw. marką pierwszego wyboru, a to oznacza wysoki poziom lojalizacji klientów.

Kreatywność

Jest to tworzenie oryginalnego i interesującego przekazu, który wyróżni Twoją firmę wśród tłumu, czyli konkurencji. Kreatywne wideo w social mediach może stać się viralem, a wówczas wirusowo rozchodzi się w sieci i z miejsca stawia markę, produkt lub usługę w świetle reflektorów. Dzięki temu przy niewielkich nakładach finansowych masz szansę na pokaźne zainteresowanie potencjalnych klientów.

Elastyczność

Umiejętność dostosowania się do różnych formatów i treści, aby dopasować je do potrzeb i preferencji różnych grup odbiorców. Jeśli Twoje produkty lub usługi są zróżnicowane, to komunikaty reklamowe można dostosować do konkretnej grupy odbiorców. Dzięki temu reklama wideo w mediach społecznościowych zwiększa szansę na dotarcie do klientów, którzy są faktycznie zainteresowani oferowanymi rozwiązaniami.

Jak tworzę reklamy wideo w mediach społecznościowych?

Przygotowanie reklamy dla social mediów wymaga określenia grupy docelowej, do której adresujujemy materiał. Jest to ważne, ponieważ komunikacja wideo stawia w centrum uwagi potencjalnego klienta. Jednocześnie prezentuje Twój produkt lub usługę, jako rozwiązanie jego problemów. Jest to możliwe, gdy przygotowane treści mają jasny i przyciągający uwagę przekaz i angażują przy tym odbiorców. Reklama wideo zwiększa zainteresowanie Twoimi produktami i usługami, pozwala na pozyskanie większego ruchu na stronie oraz nowych klientów.

Dla jakich mediów społecznościowych tworzę reklamy wideo?

Reklama na Facebooku i Instagramie – wykorzystuję Facebook Ads, aby trafić do klientów B2C lub decydentów w B2B.

Reklamy na LinkedIn i Twitterze – tworzę angażujące filmy reklamowe skierowane do osób indywidualnych lub decydentów w firmach, których może zainteresować Twój produkt lub usługa.

Płatne kampanie marketingowe w wyszukiwarce Google – uruchamiam reklamy, które docierają do grupy potencjalnych klientów, co pozwala na pozyskanie leadów i zwiększenie sprzedaży.

Płatne kampanie marketingowe w sieci reklamowej Google – tworzę i projektuję reklamy (tekstowe, graficzne i video), które wyświetlą się odpowiedniej grupie docelowej.

Wspólnie stwórzmy kampanie marketingowe

Szukasz sposobu na zwiększenie zaangażowania swoich klientów? Chcesz dotrzeć do nowych osób, które zainteresujesz swoimi produktami lub usługami?

Szukasz sposobu na zwiększenie zaangażowania swoich klientów? Chcesz dotrzeć do nowych osób, które zainteresujesz swoimi produktami lub usługami?

Umów bezpłatne konsultacje
Umów bezpłatne konsultacje

Jak pwygląda
proces?

Analizuję grupę docelową

Ustalam, z jakimi problemami zmagają się Twoi klienci i jakich rozwiązań najczęściej poszukują w Internecie. Na bazie tych danych przygotowuję materiały filmowe i dostosowuje kanały, którymi dotrę z przekazem do odbiorców, a to przybliża Twoją firmę do realizacji planów handlowych.

Tworzę koncepcję

Przygotowuję informacje i materiały, które mają pojawić się w materiale. Ustalam harmonogram działania i tworzę scenariusz do filmu. Na tym etapie określa się także kosztorys i dobieram środki techniczne i realizacyjne.

Realizacja

Najbardziej efektowny etap, ale zwykle trwa on krótko. Kluczowe jest wcześniejsze zaplanowanie wszystkich działań, aby maksymalnie dobrze wykorzystać czas wszystkich osób zaangażowanych w projekt.

Co zyskasz na
współpracy?
Zdobycie uwagi potencjalnych klientów

Filmy wideo w mediach społecznościowych są dobrym sposobem na zdobycie uwagi Twoich potencjalnych klientów. Oglądanie filmów jest łatwe i często wciągające, dlatego w przypadku social mediów to rozwiązanie, które cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników.

Zwiększenie ruchu

Włączenie filmów wideo do Twojej strategii mediów społecznościowych zwiększy ruch na Twoje stronie. Tego rodzaju materiały są często udostępniane na różnych platformach społecznościowych, a dzięki temu Twoja marka może dotrzeć do szerokiego grona odbiorców.

Wzmocnienie lojalności klientów

Wykorzystując filmy wideo w mediach społecznościowych, możesz wzmocnić lojalność swoich obecnych klientów. Content wideo przyciąga ich uwagę i zaciekawia, a dzięki temu klienci mogą zostać z Twoją marką na dłużej, a przy tym wygenerować więcej korzyści dla Twojej firmy.

Zwiększenie zaufania do marki

Filmy wideo mogą pomóc w budowaniu zaufania do Twojej marki. Jest to możliwe za sprawą interesujących treści wideo, dzięki którym zwiększysz zaangażowanie swoich klientów i zbudujesz pozytywny wizerunek marki.

Umów bezpłatną konsultację

Jak rozpocząć współpracę?
01
Wstępna, bezpłatna konsultacja

Podczas rozmowy przeanalizuję potencjalne obszary współpracy i Twoje oczekiwania.

02
Analiza
techniczna

Weryfikuję dotychczasowe działania firmy, gromadzę dane i wyciągam wnioski, aby określić obszary wymagające optymalizacji.

03
Przygotowanie planu działania

Zgromadzone dane wykorzystuję do stworzenia koncepcji działań marketingowych i sprzedażowych dla Twoich klientów. Poznasz także proponowane warunki współpracy.

04
Decyzja
o współpracy

Na tym etapie wiesz, jakie możliwości masz do wyboru i co trzeba zrobić, aby osiągnąć założone cele. Jeżeli zależy Ci na lepszych wynikach, to dobry moment na rozpoczęcie działań.

Wyniki moich działań

 • Ilość leadów

  810

  Koszt leada

  31,86 zł

  Poznaj szczegóły
 • Ilość leadów

  113

  Koszt leada

  48,51 zł

  Poznaj szczegóły
 • Ilość leadów

  321

  Budżet reklamowy

  5021 zł

  Poznaj szczegóły
Darmowe Szkolenie

Jak skutecznie targetować reklamy na Facebooku
i Instagramie?

Odbierz dostęp
do SZKOLENIA za 0 zł
Sprawdź również
  • 16 min.
  Obejrzyj
  • 5 min.
  Obejrzyj
  • 4 min.
  Obejrzyj
  • 8 min.
  Czytaj więcej
  • 12 min.
  Czytaj więcej
  • 6 min.
  Czytaj więcej

Jak mogę Ci pomóc?

Szukasz profesjonalnego wsparcia w działaniach marketingowych dla swojej firmy?

Tworzę kampanie reklamowe, przygotowuję plany działań marketingowych oraz prowadzę dedykowane warsztaty dla firm. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę z digital marketingu, którą od 10 lat aktualizuję i poszerzam. Wiele wniosków wyciągnąłem także z wydania ponad 3 mln zł wydanych w systemach reklamowych.

Poznajmy się

Dowiedz się więcej
o innych usługach

Kampanie
marketingowe
Dowiedz się

Audyty i plany
marketingowe

Dowiedz się

Doradztwo w marketingu
i pozyskiwaniu klientów

Dowiedz się
Wykorzystaj filmy reklamowe w social mediach do rozwoju biznesu

Umów się na bezpłatne konsultacje i poznaj korzyści ze współpracy dla swojej firmy. Wykorzystaj potencjał kampanii marketingowych do pozyskania wartościowych leadów i zwiększenia konwersji. Pomogę Ci w osiągnięciu celów sprzedażowych.

Umów bezpłatne konsultacje
Najczęściej zadawane
pytania

Koszt stworzenia filmu reklamowego zależy od kilku czynników, takich jak:

 1. Temat filmu: niektóre tematy wymagają więcej pracy i czasu na przygotowanie niż inne, co może wpływać na ostateczny koszt.
 2. Czas trwania filmu: im dłuższy film, tym więcej czasu i pracy trzeba włożyć w jego przygotowanie, co przekłada się na wyższy koszt.

Złożoność efektów w postprodukcji.

Ogólnie rzecz biorąc, koszt stworzenia filmu może być bardzo różny i zależy od wielu czynników. Aby uzyskać dokładniejsze szacunki, warto skorzystać z bezpłatnej konsultacji.

Jeśli podczas naszej rozmowy okaże się, że nie jestem w stanie Ci pomóc, to natychmiast Cię o tym poinformuję. Zależy mi na szacunku dla Twojego i mojego czasu, dlatego zawsze staram się być jak najbardziej efektywny i skuteczny w dostarczaniu wsparcia dla moich klientów.

Nie, ale realizuję takie działania i możemy ustalić dokładnie zakres współpracy podczas bezpłatnych konsultacji.

Czas realizacji zadania to min. 2 dni robocze. Wiele zależy m.in. od złożoności czy długości treści.

Tak, jestem odpowiedzialny za przygotowanie wytycznych do stworzenia video. Korzystając z mojego doświadczenia, przygotowuję wytyczne, które pozwolą zatrzymać uwagę użytkownika przez jak najdłuższy czas.